Serwis maszyn budowlanych

 

SERWIS MASZYN


Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie naprawy i serwisu maszyn budowlanych i rolniczych - nasz zespół tworzą doświadczeni i doskonale wyszkoleni specjaliści, którzy do dyspozycji mają szereg nowoczesnych urządzeń do napraw i diagnostyki. Oferujemy kompleksowy serwis maszyn budowlanych i rolniczych, naprawę i regenerację hydrauliki, remonty i szereg innych usług. Zapewniamy kompleksową obsługę, części zamienne i najwyższą jakość usług.

 
Kierownik Serwisu ANMAR Plus - Gorlice
Kierownik serwisu:Lucjan Dusinski

tel: 519 055 335

email: serwis@anmarplus.pl

adres: Biecka 23A, 38-300 Gorlice

NIE PRZERYWAJ PRACY – ZAUFAJ NASZEMU SERWISOWI MASZYN!

Serwis maszyn budowlanych konujeme przeglądy maszyn, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn Takeuchi.

Zaufaj naszym doświadczonym serwisantom , którzy serwisują maszyny budowlane od lat! Przez wiele lat nasi serwisanci zdobyli bezcenne doświadczenie w naprawie i serwisowaniu różnego typu maszyn marki Takeuchi.

Jako autoryzowany dealer marki Takeuchi oferujemy profesjonalną naprawę i obsługę minikoparek, ładowarek oraz koparek.

Wykonujemy naprawy maszyn z dojazdem do klienta. Nasz mobilny serwis posiada wszystkie niezbędne narzędzia i specjalistyczny sprzęt. Szybko naprawimy awarię i przywrócimy maszynę do działania, bez konieczności jej transportu.

Posiadamy setki różnych części zamiennych najwyższej jakości dostępnych w naszym magazynie. Dostarczymy je na plac budowy, dzięki czemu skrócisz czas przestoju niesprawnej maszyny do absolutnego minimum.

Serwis maszyn budowlanych na miarę Twoich potrzeb!