Maszyny budowlane Takeuchi

MINIKOPARKI TAKEUCHI – MASZYNY O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI.

Minikoparki Takeuchi to ergonomia i zwrotność oraz wysoka wydajność. Radzą sobie dobrze tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca do pracy, a przestrzeń jest ograniczona. Szeroki wybór osprzętu zwiększa możliwości minikoparek Takeuchi i sprawia, że mogą być wykorzystywane do wielu różnych zadań.

KOPARKI GĄSIENICOWE –  TAM GDZIE POTRZEBNA JEST MOC I NIEZAWODNOŚĆ.

Koparki gąsienicowe Takeuchi to największe, najcięższe i najsilniejsze maszyny idealne do wymagających budów. Firma Takeuchi postawiła również ogromny nacisk na bezpieczeństwo i komfort operatora. Koparki gąsienicowe posiadają zabezpieczenie przed pęknięciem przewodów oraz zaworów zaporowych na siłowniku wysięgnika i siłowniku ramienia są zatem tak samo częścią wysokiego standardu jak i ochrona w formie alarmu przeciążenia na siłowniku wysięgnika. Komfortowa i ergonomiczna kabina umożliwia operatorowi skupić się na wykonywanej pracy.

KOPARKI Z ZEROWYM OBROTEM – PUNKT ZWROTNY O 360° NA PLACU BUDOWY.

Koparki z zerowym obrotem określa się promieniem obrotem nadwozia o 360°. W koparkach z zerowym obrotem podczas obrotu nadwozie nie wystaje poza gąsienice. Im mniejsze nadwozie tym bardziej zwinna jest koparka i tym efektywniej może być używana na placu budowy w wąskich i ciasnych miejscach.

KOPARKI KOŁOWE – DO BUDOWY DRÓG I AUTOSTRAD.

Koparki kołowe posiadają doskonałą stabilność podczas kopania. Charakteryzuje się doskonałą mocą, a zastosowanie 4 linii hydraulicznych w standardzie umożliwia podłączenie szerokiej gamy dodatkowego osprzętu. Równie przekonywujący jest komfort jazdy koparek kołowych. Jest idealnym rozwiązaniem dla poruszania się w miejskiej zabudowie.

ŁADOWARKI GĄSIENICOWE – OPTYMALNA WYDAJNOŚĆ I WYSOKI STANDARD.

Ładowarki gąsienicowe Takeuchi posiadają potężną siłę napędową ukrytą w kompaktowych wymiarach, która nie ma sobie równych na placu budowy. Znajdują one szerokie zastosowanie w budownictwie (w transporcie materiałów), rolnictwie, ogrodnictwie i pracach komunalnych. Ładowarki gąsienicowe Takeuchi oferują szybką i łatwą konserwację maszyny całkowicie podnoszonej kabinie, silnik oraz instalacja hydrauliczna jest dostępna w optymalny sposób we wszystkich naszych modelach ładowarek.

KOPARKI HYBRYDOWE – WSZECHSTRONNA PRACA ORAZ CZYSTA EKSPLOATACJA

Koparki hybrydowe idealne na zewnątrz, czy wewnątrz, dzięki koparce hybrydowej o napędzie elektryczno – spalinowym. Teraz nie trzeba rezygnować ze wsparcia maszyn budowlanych przy remontach, pracach wyburzeniowych, budowach wewnątrz budynków w strefach ruchu pieszego oraz w zatłoczonych centrach miasta. Bez emisyjny i cichy napęd elektryczny już dzisiaj odpowiada nadchodzącym normom. Przedsiębiorcy, deweloperzy, urzędy miast i gmin zobowiązani są do stosowania odpowiednich standardów w celu ochrony operatorów, pracowników oraz całego otoczenia. 

MASZYNY BUDOWLANE TAKEUCHI – WYZNACZNIK STANDARDÓW NA RYNKU MASZYN BUDOWLANYCH.

Maszyny budowlane Takeuchi  wyznaczają standardy. Wielu operatorów ceni maszyny Takeuchi doceniając ich  jakość oraz możliwość wykorzystania ich zalet w pracy codziennej oraz długoterminowej. Firma Takeuchi konsekwentnie udoskonala swoje maszyny budowlane do potrzeb klientów co daje gwarancję jeszcze lepszych maszyn w przyszłości.

Przekonajcie się Państwo sami, o profesjonalnych i innowacyjnych walorach maszyn budowlanych Takeuchi. Profitujcie z decydujących korzyści takich jak: moc, wydajność, skuteczność i wysoki komfort obsługi.